Apie įmonę

Interneto svetainių kūrimas
20 metų patirties įgyvendinant projektus Jums!

UAB „InterAteitis“, galime drąsiai sakyti, – viena iš labiausiai patyrusių interneto svetainių kūrimo įmonių.

Jau nuo 2002 metų užsiimame interneto svetainių kūrimu bei siūlome mūsų klientams kompleksines paslaugas susijusias su svetainių reklama, seo optimizavimu, palaikymu, dizaino kūrimu.

Kaip mes kuriame efektyvias interneto svetaines

1. Paruošiamieji darbai

Dėmesingai išklausiame Jūsų projekto viziją, išsiaiškiname kokio rezultato norite pasiekti. Mes turime gauti aiškią projekto tikslų ir užduočių formuluotę, kad galėtume pasiūlyti efektyvų sprendimą.

Aptarimų pabaigoje būtinai apibrėšime biudžetą ir projekto vykdymo trukmę, sudarysime komercinį pasiūlymą. Jeigu pasiūlytos sąlygos Jus tenkins pradėsime darbus.

2. Interaktyvus prototipas

Prototipo kūrimo etape mes suformuojame interneto svetainės struktūrą, skyrių bei atskirų blokų veikimo principus.

Mūsų bendras darbas prasideda susitikimu su klientu, projekto vadovu ir dizaineriu. Bendromis jėgomis mes turime sudaryti struktūrą bei apsispręsti dėl funkcionalumo. Susitikimo rezultate mes gauname reikiamą informaciją interaktyvaus prototipo sudarymui. Jus galite įvertinti tinklapį iki jo kūrimo ir įsitikinti, kad viskas daroma teisingai.

3. Techninė užduotis

Tai pagrindinis projekto dokumentas, kuris turi maksimaliai detalų prototipo aprašymą bei atsakymus į visus klausimus, liečiančius tolimesnį interneto svetainės funkcionavimą.

Tokiu būdu užbaigus darbą su prototipais ir technine užduotimi, mes formuojame galutinę darbų sąmatą, nurodome tikslią kainą ir realizacijos trukmę.

4. Dizainas

Prieš šio etapo pradžią dizaineris paruošia Jums stilistinių sprendimų rinkinį, kurio pagrindu bus kuriamas interneto svetainės dizainas, taip pat duoda profesionalias rekomendacijas, kurios padės padaryti teisingą sprendimą.

Toliau, pagal prototipą ir pasirinktą stilių kuriamas pagrindinio puslapio dizainas. Maketas praeina vidinį auditą ir siunčiamas Jums patikrinimui. Po pagrindinio puslapio suderinimo mes pradedame vidinių puslapių kūrimą. Žinoma viskas daroma atsižvelgiant į Jūsų firminį stilių. Jeigu Jus jo dar neturite, mes būtinai sukursime ir jį.

Galutinis dizaino kūrimo etapas yra „kodavimas“, kuris užtikrina korektišką teksto ir grafinių elementų atvaizdavimą naršyklėse. Mes būtinai atsižvelgiame į įrenginių tipus ir dydžius, todėl Jūsų tinklapis vienodai patraukliai atrodys tiek monitoriaus ekrane, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

5. Programavimas ir testavimas

Sudarytos techninės užduoties pagrindu, mūsų specialistai sukuria interneto svetainės funkcionavimą. Atsižvelgdami į projekto specifiką pasiūlysime Jums turinio valdymo sistemą, kuri leis maksimaliai greitai ir paprastai dirbti su Jūsų projektu ateityje.

Darbų pabaigoje interneto svetainė nuodugniai testuojama. Mes įsitikiname, kad visi darbai buvo atlikti atitinkant techninę užduotį. Patikrinsime absoliučiai visas funkcijas bei turinio atvaizdavimą.

6. Užpildymas ir apmokymai

Šiame etape interneto svetainė užpildoma Jūsų pateiktu turiniu. Patalpiname į svetainę visą reikiamą informaciją bei paruošiame detalią instrukciją ir apmokame kaip galėsite naudotis turinio valdymo sistema. Smulkiems pakeitimams ateityje Jums neprireiks programuotojų pagalbos, taip sumažinsite papildomas išlaidas.

7. Perkėlimas į hostingą

Sukurtą interneto svetainę patraukliomis kainomis pasiūlysime laikyti mūsų nuosavame serveryje.

Garantuojame Jūsų duomenų saugumą. Kad apsisaugoti nuo duomenų praradimo periodiškai darome atsargines kopijas.

8. SEO optimizacija

Mes suprantame, kad kokia bebūtų puiki Jūsų interneto svetainė, jeigu ji nėra lankoma, ji yra nereikalinga. Jeigu ji neišvedama paieškos sistemose – ji tiesiog neegzistuoja.

Mūsų įmonė teikia šiam klausimui didelį dėmesį. Kurdami interneto svetaines visada atliekame vidinę SEO optimizacija, bei darbų pabaigoje galime pasiūlyti kompleksinę SEO optimizaciją ir padėti iškelti sukurtą svetainę į aukštas paieškos pozicijas.

Reikalinga konsultacija? Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.Susisiekite su mumis